Program Erasmus w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie

///
18 lis '09

Rozpoczął się trzeci rok funkcjonowania programu wymiany zagranicznej Erasmus w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Do chwili obecnej z możliwości studiowania za granicą skorzystało 5 studentów WSZiB, dwóch studentów wyjechało na praktyki do firm zagranicznych, dwóch kolejnych studentów wyjedzie na studia do Amsterdamu na semestr letni r.a. 2009/2010.

Erasmus to nie tylko szansa dla studentów zdobycia cennego międzynarodowego doświadczenia. Program ten daje również szereg możliwości pracownikom administracyjnym podniesienia kwalifikacji zawodowych na zajmowanym stanowisku pracy poprzez udział w szkoleniach w instytucjach zagranicznych. Pracownicy dydaktyczni natomiast mają możliwość wyjazdu za granicę w celu prowadzenia zajęć dydaktycznych w uczelniach partnerskich WSZiB. Przez dwa lata funkcjonowania programu z tej możliwości skorzystało 5 pracowników administracyjnych oraz 8 dydaktycznych.

 

W celu uzyskania szczegółowych informacji o programie Erasmus zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.wszib.edu.pl/erasmus/.


Skip to content