Pływackie Mistrzostwa Polski Wyższych Szkół Niepublicznych

///
21 maj '08

Rozgrywanej przez dwa dni na basenie w Piekarach imprezie patronowała WSZiB w Krakowie, a oficjalnego otwarcia Mistrzostw dokonał Kanclerz dr inż. Bohdan Makary. W zawodach rywalizowało ok. 200 pływaków z 21 uczelni niepublicznych z całej Polski. W walce z tak mocną konkurencją drużyna WSZiB zajęła w ogólnej klasyfikacji szóstą lokatę, co świadczy o bardzo dobrej formie naszych pływaków.Najlepszą zawodniczką Mistrzostw została stutentka WSZiB – Diana Otto, która na dystansie 100m stylem dowolnym wywalczyła dla Uczelni medal ze złota oraz srebrny medal na 50m.Mistrzem Polski na dystansie 50 m żabką został również student WSZiB – Łukasz Sawski, który stanął na podium po raz drugi, odbierając srebrny medal za dystans 100m.Pływakom serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na więcej tak miłych osiągnięć sportowych!GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria