ORANGE THE WORLD – STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET

ORANGE THE WORLD – STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET
25 lis '19

STUDENTKI I STUDENCI WSZIB dołączają do akcji ORANGE THE WORLD – STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET

Uczelnia zapoczątkowała obchody 25 lecia działalności. Jak zwykle działamy nietuzinkowo wspierając kooperujące z nami organizacje non-governement (NGO). Tym razem włączamy się od dnia 25 XI 2019 do kampanii Soroptimist International.

ORANGE DAY –  ma uwrażliwić opinię publiczną na problem przemocy wobec kobiet i różnych form dyskryminacji ze względu na płeć.

Kolor kampanii – POMARAŃCZOWY!

W tych dniach organizujemy różne spotkania, panele dyskusyjne, pikiety, nosimy elementy garderoby w pomarańczowym kolorze np. czapki, berety, szale czy rękawiczki. W najbliższy poniedziałek od 20:45 do 21:15 oświetlamy na pomarańczowo Tauron Arenę, kładkę Bernatkę oraz estakadę ulic Wielicka-Lipska. Bądźmy solidarni w naszym sprzeciwie wobec przemocy, której doświadczają kobiety. Powiedzmy razem: STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET.

Dokładnie połowa naszych studentów to wspaniałe kobiety!!

Więcej aktualności na naszym Facebooku!