Oferta kształcenia na rok akademicki 2024/2025

Oferta kształcenia na rok akademicki 2024/2025
15 maj '24

Q&A – to realizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie cykl spotkań dotyczący oferty edukacyjnej, rekrutacji i życia społeczności akademickiej.

Inspirujące rozmowy ze studentami, wykładowcami, pracownikami WSZiB, a także gośćmi specjalnymi, teraz w całkiem nowej odsłonie. Nie ważne czy myślisz o rozpoczęciu studiów, czy zaliczyłeś już kilka semestrów – zapraszamy Cię do subskrybowania, śledzenia i oglądania naszych spotkań Q&A! Podczas, których poruszamy mnóstwo ciekawych i aktualnych tematów związanych ze studiowaniem w WSZiB.

Opis odcinka

Już dzisiaj możecie obejrzeć najnowszy odcinek z cyklu Q&A na temat: Oferta kształcenia na rok akademicki 2024/2025. Wszystko to w kilkuminutowej pigułce dostępnej na kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości. Z 25 odcinka, dowiesz się więcej o ofercie edukacyjnej, rekrutacji i dostępnych zniżkach na studia.

Gość spotkania

mgr Katarzyna Szycik, Kierownik Dziekanatu WSZiB.

mgr Kamil Kowalik, Kierownik Biura Promocji i Przedsiębiorczości WSZiB.