Oddaj kocyk – dostaniesz karnet do siłowni!

19 paź '11

W weekend na terenie Uczelni AZS rozdał pół tysiąca ulotek informujących o najbliższych akcjach Akademickiego Związku Sportowego WSZiB. Ulotki są także wytłumaczeniem pojawiających się od kilka dni w różnych miejscach na Uczelni kartek proszących o „oddanie kocyka”, a także pojawiających się w opisach na facebook żartobliwych opisów takich jak „nie bądź dzieckiem, oddaj kocyk”, „pies to nie owca” oraz wiele innych.

Do zabawy w promocji naszej akcji dołączyła się ogromna liczba studentów, co widać po zmianie statusów na facebook. Akcja’ODDAJ KOCYK’, to zbiórka wszystkiego, czym mogą się ogrzać zwierzaki ze schroniska w Krakowie. Czekamy na koce, ręcziki itp od środy do niedzieli przy helpdesk. Na dobry start w nowym roku akademickim, dołączyliśmy do ulotek zaproszenia na bezpłatne zajęcia fitness, zumbę, siłownię oraz do sauny w partnerskim klubie Fitness Platinium.

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, dlatego dziś także rozdajemy kolejnych 300 zaproszeń.

Pozdrawiamy,
AZS Team