Marketplace na Dniu ze Strategią

28 lis '06

Przedstawiciele naszej Uczelni Dorota Szewczyk oraz Marian Kapuściński przeprowadzili rozgrywkę Marketplace w ramach Dnia ze Strategią, zorganizowanego 28 listopada 2006 r. na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu.Organizatorem tego wydarzenia jest Stowarzyszenie Przyszłych Doradców i Menedżerów SKND (http://www.sknd.org.pl/). Czteroosobowe zespoły reprezentujące pięć poznańskich uczelni – Akademię Ekonomiczną, Politechnikę Poznańską, Uniwersytet im.Adama Mickiewicza, Wyższą Szkołę Bankową oraz Wyższą Szkołę Komunikacji i Zarządzania zmierzyły się w rywalizacji o najlepiej zarządzane wirtualne przedsiębiorstwo. W ramach Dnia ze strategią odwiedzający Targi mogli także spotkać się z przedstawicielami światowej sławy firm doradztwa strategicznego, takich jak: The Boston Consulting Group, ATKearney czy Kolaja & Partners.Tak jak podczas poprzedniej edycji Dnia ze strategią , rozgrywka Marketplace cieszyła się dużym zainteresowaniem ze strony osób odwiedzających Targi.