Marketingu uczymy cyfrowo! Nowy kierunek w ofercie WSZIB!

///
Marketingu uczymy cyfrowo! Nowy kierunek w ofercie WSZIB!
17 maj '22

W dniu 13 maja 2022 roku Minister Edukacji i Nauki wydał zezwolenie na utworzenie w WSZIB w Krakowie nowego kierunku studiów – Marketing cyfrowy! 

Jest to kolejna unikalna propozycja w ofercie naszej Uczelni. 

Jeśli interesujesz się social media, chcesz nauczyć się jak w nowoczesny i cyfrowy sposób wpływać na kształtowanie wyborów i decyzji konsumenckich, czy w końcu wykorzystywać narzędzia influence marketing do kreowania obrazu marki – te studia są dla Ciebie! 

Marketing cyfrowy do kierunek nasycony nowościami ze świata kreowania marki i wywierania wpływu. Program studiów przygotowany jest tak, aby absolwent był gotowy do pracy w środowisku cyfrowym i z wykorzystaniem współczesnych narzędzi ITC.  

Nasza propozycja oparta jest na dwóch ścieżkach kształcenia:

Technologie cyfrowe w marketingu to moduł, który przygotowuje absolwenta do pracy z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi z zakresu promocji, wywierania wpływu i kształtowania decyzji zakupowych. 

Marketing i social media to ścieżka kształcenia przeznaczona dla fascynatów nowych mediów i innowacyjnych sposobów komunikacji marketingowej – tu przedstawimy Ci tajniki wiedzy związanej z wywieraniem wpływu poprzez social media. 

Jesteśmy doskonale przygotowani do takiego kształcenia, gdyż posiadamy kilkanaście klimatyzowanych laboratoriów komputerowych, które wyposażyliśmy w najnowocześniejszy sprzęt i oprogramowanie – przyjdź i sprawdź nas! Program studiów został przygotowany ze współpracy z uznanymi agencjami działającymi w branży marketingu cyfrowego oraz social media.

Wybierz mądrze studia i zweryfikuj Uczelnię oraz program zajęć – wstąp do działu rekrutacji, a odpowiemy na wszystkie pytania i z chęcią pozwolimy Ci na weryfikację naszego zaplecza dydaktycznego! 

 


Skip to content