Małopolski Dąb 2014

Małopolski Dąb 2014
1 gru '14

28 listopada 2014 r w Urzędzie Miasta Krakowa zostały po raz pierwszy wręczone Nagrody Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan.
Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie znalazła się w gronie czterech nagrodzonych, wśród 14 pretendentów do tej Nagrody.

Małopolski Dąb 2014 jest przyznawany za wybitne osiągnięcia na rzecz rozwoju gospodarczego Małopolski, promocję innowacyjności i wysokie standardy w biznesie.
Nagrodę odebrał Rektor Uczelni prof. Włodzimierz Roszczynialski. W Gali 15 lecia Lewiatana brali także udział  Prorektor dr Aneta Ziółkowska, Kanclerz dr. inż Bohdan Makary oraz pracownicy i studenci WSZiB.
Zostaliśmy uznani za uczelnię o najlepszych kontaktach z biznesem, wzorcowej  współpracy merytorycznej z samorządem gospodarczym i lokalnym.
Pozostałe statuetki otrzymali Wiceprezydent UMK Elżbieta Koterba, Prezesi Krak Development oraz ZUE Spółka Akcyjna. Gratulujemy.

GaleriaGaleriaGaleria