Kupiecki Kraków

///
Kupiecki Kraków
23 wrz '15

KOŁO NAUKOWE PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz Akademia Żakowska zaprasza zespoły uczniów z małopolskich szkół podstawowych (klas IV-VI) oraz z gimnazjów do udziału w projekcie „Kupiecki Kraków. Inspiracje naukowe – ciekawie i kreatywnie o historii i przedsiębiorczości”.

Głównym celem projektu jest badanie lokalnej historii i jej wykorzystanie poprzez animację społeczno-kulturalną, rozwój kompetencji społecznych; tworzenie pozytywnego wizerunku przedsiębiorcy i promowanie postaw przedsiębiorczych; kreowanie i promocja nowych standardów i rozwiązań w tworzeniu programów edukacyjnych, wiążących edukację dla przedsiębiorczości z działaniami przywracającymi pamięć lokalnej historii i tradycji.

Projekt przewiduje aktywne formy zwiedzania Krakowa szlakiem kupieckim.

Uczestnicy wezmą ponadto udział w zajęciach warsztatowych w siedzibie WSZiB dotyczących podstaw przedsiębiorczości z zastosowaniem elementów gry.
29 września 2015 r. zapraszamy nauczycieli na metodyczną konferencję wprowadzającą. która odbędzie się w godz od 12:00 -16:00 w auli przy al. Kijowskiej 14.
 
 
 
 

Galeria


Skip to content