KU AZS WSZiB organizatorem największej imprezy w Polsce

KU AZS WSZiB organizatorem największej imprezy w Polsce
17 maj '10

Klub Uczelniany AZS Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie organizuje „I Akademicki Samolotowy Puchar Polski na Celność Lądowania” rangi krajowej.
Impreza odbędzie się w dniu 22 maja 2010 roku o godzinie 10.00 na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim. Zawody skierowane są do studentów posiadających licencję pilota turystycznego (zawodnicy) jak również młodzieży akademickiej oraz osób ciekawych i rządnych mocnych wrażeń i dobrej zabawy! Mamy nadzieję stworzyć wyjątkowe sportowe i medialne wydarzenie daleko wykraczające poza ramy sportu akademickiego.

Patronat Honorowy objęli:
• Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski,
• Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Józef Pilch.
• Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie prof. dr hab. Włodzimierz Roszczynialski,
• Zarząd Główny Akademickiego Związku Sportowego
• Prezes Akademickiego Związku Sportowego Kraków Lech Pankiewicz

Tygodnie ciężkiej pracy, poszukiwanie patronów medialnych, pozyskiwanie sponsorów i co najważniejsze zachęcenie 30 pilotów, którzy z niecierpliwością czekają by wziąć udział w naszych zawodach to nie lada wyczyn. Ty także możesz być częścią wydarzenia, o którym usłyszała już cała akademicka Polska.
Czekamy na Twoją pomoc! Jesteś studentem, myślisz o studiach na naszej Uczelni?
Jesteś fotografem, reporterem, masz duszę wodzireja,
Twoim hobby jest kręcenie filmów, a może jesteś osobą otwartą i chętnie zrobisz coś nowego?
Dołącz do nas i zostań organizatorem I Akademickiego Pucharu Polski na celność Lądowania.
Chęć udziału proszę wysyłać do nas mailem: dolecdocelu@gmail.com.

Wszystkie osoby, które pomogą przy organizacji zawodów mają zapewnioną dobrą zabawę, transport z ul. Kijowskiej na lotnisko oraz z lotniska, obiad, a także pamiątkową koszulkę.

Gorąco zachęcamy!
Więcej na www.dolecdocelu.pl