WSZiB wraz z ASTOR kształtuje liderów cyfrowej zmiany!

///
WSZiB wraz z ASTOR kształtuje liderów cyfrowej zmiany!
29 sie '23

Nasi studenci od lat cenią WSZiB za umiejętne selekcjonowanie trendów rynkowych. Tym razem jako uczelnia postawiliśmy na rozwój ich kompetencji jako potencjalnych przedsiębiorców cyfrowych, kreatorów informacji w środowisku cyfrowym czy managerów przemysłu 4.0. Stale dążymy do tego, aby być ekspertem w tych obszarach w Małopolsce – czytamy na RMF24.pl

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie wraz z ASTOR kształtuje liderów cyfrowej zmiany!

Szukasz kierunku, który wyprzedza trendy, uczy zwinności w biznesie, a przy tym jest gwarancją zdobycia pracy po studiach? To Przedsiębiorczość cyfrowa w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie!

Przedsiębiorczość cyfrowa (studia I stopnia – licencjackie) to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia na tym kierunku skupiają się na kształtowaniu umiejętności menedżera-konsultanta e-biznesu, uwzględniają najnowsze trendy związane z narzędziami ICT w biznesie oraz specjalistyczne moduły z zakresu cyfryzacji usług, wspomagania decyzji przy wykorzystaniu narzędzi IT czy cyfrowych rozwiązań z zakresu wsparcia procesów finansowych i zarządczych. Partnerem kierunku jest firma ASTOR.

Cały artykuł dostępny jest TUTAJ.


Skip to content