Kształcenie zdalne

Kształcenie zdalne
20 lis '21
W związku z bardzo dużą liczbą wniosków z Państwa strony o wprowadzenie w naszej Uczelni kształcenia zdalnego w miejsce zajęć stacjonarnych, mając na uwadze dużą liczbę przypadków zachorowań na COVID -19 w skali kraju oraz Województwa Małopolskiego i rosnącą dynamikę tego wskaźnika, kierując się troską o Państwa zdrowie oraz bezpieczeństwo, a także chęcią zabezpieczenia procesu dydaktycznego, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie kształcenia w pełni zdalnego.

Zmiana nastąpi od dnia 23 listopada 2021 r. tj najbliższego wtorku i będzie obowiązywać do końca obecnego semestru. Zastrzegamy przy tym, iż decyzja ta może ulec zmianie wraz z poprawą stanu epidemicznego.

W związku z powyższym:
1) zajęcia będą odbywać się, wzorem poprzednich semestrów, z wykorzystaniem MS Teams,
2) wykładowcy proszeni są o wygenerowanie w SAKE linków dla grup studenckich oraz aktualizację składów tych grup,
3) w razie pytań natury technicznej prosimy o kontakt z Działem IT.

Wszelkie odstępstwa od zasady kształcenia zdalnego wymagają uprzedniego ustalenia w dziale nauczania oraz administracji Uczelni.