Konkurs na najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości rozstrzygnięty!

30 maj '05

W poniedziałek, 30 maja w siedzibie uczelni odbyła się konferencja podsumowująca regionalny etap konkursu na &8222;Najlepsze zajęcia z przedsiębiorczości&8221;. Konkurs zorganizowany przez Małopolskie Studenckie Forum Business Centre Club oraz Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości skierowany był do kadry nauczycielskiej szkół ponadgimnazjalnych prowadzących zajęcia z zakresu przedsiębiorczości. Ocenie podlegała m. in. innowacyjność zajęć, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi nauczania, zastosowanie zdobytej wiedzy w praktyce. Nagrodami w konkursie były: 3 stypendia naukowe dla uczniów szkół &8211; laureatów I i II miejsca ufundowane przez Rektora WSZiB, o równowartości 1.000 zł każde, zestawy podręczników oraz prenumerata czasopisma Cogito.I miejsce tj. 2 stypendia dla najlepszych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego Nr 1 w Ostrowcu Świętokrzyskim zdobyła Pani Izabela SARNA,II miejsce tj. 1 stypendium dla najzdolniejszego absolwenta Zespołu Szkół Rolniczych CKP w Nawojowej wywalczyła Pani Jolanta ŚLIPEK,III miejsce tj. prenumeratę czasopisma Cogito oraz zestaw podręczników zdobył Pan Grzegorz TUREK z XVIII Liceum Ogólnbokształcącego w Krakowie.Serdecznie gratulujemy!