Komunikacja i psychologia w biznesie – NOWOŚĆ

///
Komunikacja i psychologia w biznesie – NOWOŚĆ
27 mar '23

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wzbogaca swoją ofertę edukacyjną o nowe kierunki, które gwarantują studentom przewagę na rynku pracy!

Komunikacja i psychologia w biznesie to jeden z najnowszych kierunków dostępnych w ofercie WSZiB. Studia licencjackie o profilu praktycznym na kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie realizowane są w trybie stacjonarnym oraz niestacjonarnym przez okres 6 semestrów. Jest to świetna propozycja dla tych, którzy chcą zdobyć wiedzę i umiejętności z zakresu zarządzania, komunikacji oraz psychologii z obszarami procesów biznesowych.

Unikalna wiedza i ścieżki kształcenia

Studenci na kierunku Komunikacja i psychologia w biznesie zdobędą unikalną wiedzę i umiejętności w efektywnym zarządzaniu, opracowywaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych, podejmowaniu decyzji, negocjowaniu i rozwiązywaniu konfliktów, skutecznej reklamie, zarządzaniu HR oraz pracy z klientem. Przekazywana wiedza i umiejętności będą dodatkowo rozwijane i uszczegóławiane w ramach dwóch ścieżek kształcenia: Menager HR oraz Coaching kariery.

Kariera w obszarach HR oraz firmach doradczych z zakresu brandingu

Program studiów został zaprojektowany tak, aby przygotować absolwentów do roli profesjonalisty z szerokim zakresem teoretycznym oraz umiejętnościami praktycznymi. Absolwenci będą gotowi do pracy w obszarach takich jak:  HR, działy negocjacyjne firm krajowych i zagranicznych, firmy doradcze z zakresu brandingu pracodawcy czy pracownika.

Partnerem kierunku jest firma GoWork.

Zapraszamy do zapoznania się z kierunkiem – Komunikacja i psychologia w biznesie.

 


Skip to content