Koło Naukowe Przedsiębiorczości w kampusie Comarch

///
Koło Naukowe Przedsiębiorczości w kampusie Comarch
12 mar '24

W dniu 11 marca przedstawiciele Koła Naukowego Przedsiębiorczości mieli okazję zwiedzić strefy innowacji w krakowskim kampusie Comarch.

Comarch Innovation Space, to specjalna przestrzeń multimedialna, która prezentuje w ciekawy sposób portfolio produktowe firmy. Na miejscu dostępnych jest aż 7 stref, które związane są z różnymi obszarami: finanse i bankowość, administracja publiczna, ERP 4.0, usługi, e-Zdrowie, telekomunikacja oraz Industry 4.0. W trakcie zwiedzania uczestnicy mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat innowacyjnych rozwiązań informatycznych oraz bliższego poznania firmy Comarch.

Zwiedzający mogli przekonać się o potędze sztucznej inteligencji, która jest wdrażana i używana w różnych systemach, w tym medycznych czy lojalnościowych. Prezentowane były nowoczesne systemy zarządzania przedsiębiorstwem oraz wiele rozwiązań skierowanych do jednostek samorządowych. W Comarch Innovation Space można było także poznać rozwiązania ratujące życie oraz wspomagające profilaktykę chorób (np. chorób serca). Wizyta w strefie innowacji Comarch była doświadczeniem, które pozwoliło uczestnikom na lepsze zrozumienie znaczenia i korzyści wynikających z innowacyjnych rozwiązań informatycznych.Skip to content