Kolejny Sukces Kół Naukowych!

9 maj '11

W dniach 6-8 maja w Olsztynie odbyło się XL Międzynarodowe Seminarium Kół Naukowych.

Po raz kolejny naszą Uczelnię reprezentowały dzielnie aż dwa Koła Naukowe.

Koło Marketingowe reprezentowane przez Natalię Kozę, Agnieszkę Mazurek oraz Natalię Pernal. Dziewczyny zaprezentowały referat pt. „Czy nagość może sprzedać wszystko?” i dzielnie wywalczyły II miejsce w panelu Zarządzania i Marketingu. Po raz kolejny dziewczyny postarały się o to, by ich referat został zapamiętany.

Koło Naukowe Zarządzania Finansami Przedsiębiorstw reprezentowała Agnieszka Mazurek i wygłosiła referat pt. „Nakłady inwestycyjne przejawem innowacyjności polskich przedsiębiorstw”. Po zaciętej walce w panelu Finansów i Bankowości udało się zdobyć wyróżnienie i pochwałę komisji za wkład włożony w pracę i jej walory naukowe.

Konkurencja była naprawdę duża, dziewczyny jednak nie dały za wygraną i dzielnie zaprezentowały Uczelnię.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!