Kolejny sukces AZS WSZiB!

Kolejny sukces AZS WSZiB!
30 paź '09

Udało się! Zawodnicy WSZiB wykazali się wzorową postawą sportową,pokazując ogromną wolę walki. Roześmiana drużyna reprezentująca nasząUczelnię biegła po zwycięstwo podczas pierwszego Rzutu BiegówPrzełajowych Małopolskiej Ligi Akademickiej.
Uczelnięreprezentowali: Dorota Gał, Beata Haniaczyk, Piotr Sokół, MateuszMiłek, Mariusz Moniowski, Jan Skulicz, Mirek Głuszek, Kuba Aksamit.

Czasy, z jakimi ukończyli starty nasi Studenci są ważne, jednak najważniejsze dla koordynatora
nowejsekcji AZS WSZiB, Diany Otto jest samo uczestnictwo i dobra zabawa.Dzięki pozyskanemu przez Zarząd AZS sponsorowi, firmie RedBull WyższaSzkoła Zarządzania i Bankowości zorganizowała napoje energetyczne dlawszystkich uczestników zawodów.

Ta nowo powstała sekcja maogromny potencjał, dlatego zapraszamy wszystkich chętnych studentów dowzięcia udziału w kolejnych zawodach, a zawodnikom serdeczniegratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Relacje z zawodów znajdziesz na: www.azs.wszib.edu.pl.GaleriaGaleria