Kolejna edycja konkursu na platformie edukacyjnej Score Hunter!

///
Kolejna edycja konkursu na platformie edukacyjnej Score Hunter!
9 lis '20

Mamy przyjemność poinformować, że w październiku została uruchomiona kolejna edycja Konkursu na platformie edukacyjnej Score Hunter.

Dotychczas skorzystało z niej ponad 30 tys. osób z ponad 100 uczelni. Ten wynik był możliwy dzięki zaangażowaniu wielu wykładowców, którzy wykorzystywali platformę do pracy ze studentami, bądź polecali ją studentom do pracy własnej.

Teraz, kiedy nauczanie przeszło do trybu zdalnego, tego typu narzędzia stają się coraz bardziej przydatne. Z jednej strony urozmaicają nauczanie, z drugiej przekazują wiedzę przydatną w codziennym życiu.

Aktualna edycja została rozszerzona o treści dotyczące bezpiecznego korzystania z Internetu. Poza nimi, na platformie znajdziecie Państwo niezmiennie zadania dotyczące budowania własnej wiarygodności finansowej, ochrony tożsamość i ostrzeżeń przed wyłudzeniami, ale także tego jak działa systemu wymiany informacji kredytowej i BIK i jak korzystają z niego banki i inne instytucje.

 

Osobom, które nie miały jeszcze do czynienia z platformą Score Hunter przypominamy, że aby korzystać z niej wystarczy podjąć następujące działania:

  • Zarejestrować się na platformie scorehunter.edu.pl W trakcie rejestracji wybrać swoją Uczelnię oraz w opcji Grupa wskazać: „Gram indywidualnie – brak grupy”.
  • Przesłać na adres scorehunter@bik.pl maila potwierdzającego swój status jako Wykładowcy wraz z informacją ile grup powinniśmy stworzyć do pracy ze Studentami w ramach tego semestru. Nazwy grup tworzymy zgodnie ze schematem:

Pierwsza litera imienia Nazwisko Wykładowcy_sktórt nazwy uczelni_Grupa nr – Przykład: JKowalski_UMCS_Grupa123

  • Po otrzymaniu przez nas powyższej informacji stworzymy na platformie grupy zgodnie z zapotrzebowaniem, zmienimy Państwa status na Wykładowca, dzięki czemu na platformie pojawi się pakiet dodatkowych materiałów (przykładowy scenariusz zajęć i zbiór prezentacji).

Od tego momentu Studenci mogą rejestrować się na platformie wybierając właściwą uczelnię i grupę. W zakładce Rankingi, mogą Państwo śledzić  osiągniecia poszczególnych użytkowników bądź całych grup. Będzie to możliwe nawet w czasie rzeczywistym, w trakcie trwania zajęć. Istniej również możliwość korzystania z platformy bez konieczności zakładania grup.  W takim przypadku każdy Student w trakcie rejestracji, po wyborze uczelni powinien zaznaczyć opcję  „Gram indywidualnie – brak grupy”.

 

Zapraszamy do korzystania z platformy!

 


Skip to content