Kino w Mieście #wyznaczamykierunki

Kino w Mieście #wyznaczamykierunki
20 sie '21
W ramach wydarzenia Urban Talk przygotowaliśmy dla Was wakacyjne filmowisko.
W lipcu widzimy się w Hevre, w sierpniu Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości wraz z Zarządem Zieleni Miejskiej zapraszają na seanse zielonego kina plenerowego, dzięki któremu poczujecie sielankowy klimat lata w mieście.
W repertuarze:
22.07 o godz. 20:30 w Hevre – Nasze miejsce na ziemi (2018 r.)
12.08 o godz. 20:30 w Parku Dębnickim – Daleko od Reykjaviku (2019 r.)
26.08 o godz. 20:30 w Przystań na Plaży (Bulwar Kurlandzki) – Odyseja (2016 r.), z powodu niekorzystnej pogody termin wydarzenia został przesunięty na dzień 02.09.
Urban Talk to realizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości w Krakowie cykl wydarzeń poświęconych ekologii i życiu w mieście. Celem spotkań jest zaangażowanie lokalnej społeczności w debatę o kierunku rozwoju Krakowa i jego wpływie na codzienne życie mieszkańców. Urban Talk to panele dyskusyjne, webinary, filmy oraz spotkania edukacyjne z mieszkańcami miasta i dla nich.