Kierowco sprawdź się!

29 paź '04

Czy jesteś rozważnym kierowcą? Czy znasz wszystkie przepisy? A czy wiesz, że zgodnie z prawem nie udzielenie pierwszej pomocy jest przestępstwem? Jak zachowałbyś się będąc świadkiem wypadku? Czy umiałbyś udzielić pierwszej pomocy?Jeśli te pytania wzbudzają Twoje wątpliwości zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt.&8222;Pierwsza pomoc&8221; przeznaczone dla kierowców posiadających prawo jazdy kategorii A lub B. Kurs prowadzi lek. med. Wojciech Groń – Ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala MSWiA w Krakowie.Termin szkolenia:część I16 listopada (wtorek) godz. 16.00cześć II17 listopada (środa) godz. 16.00Miejsce szkolenia:sala 2AK, Centrum Obsługi Studenta WSZiB ul. Armii Krajowej 4 Zgłoszenia telefoniczne (626-22-47) lub osobiste (p. 13 COS, ul. Armii Krajowej 4)przyjmujemy do 10 listopada.Serdecznie zapraszamy!