„Jak zapewnić bezpieczeństwo brzegu sieci”- spotkanie online

„Jak zapewnić bezpieczeństwo brzegu sieci”- spotkanie online
10 mar '21

9 marca w ramach Koła Naukowego Cyberbezpieczeństwa odbyło się spotkanie online pt. „Jak zapewnić bezpieczeństwo brzegu sieci”, które poprowadził Kacper Zaryczny – System Engineer w Veracomp – Exclusive Networks. W trakcie spotkania studenci WSZiB poznali zagadnienia związane    z FortiGate oraz ich funkcję. To już kolejne wydarzenie, poprowadzone przez inżynierów WSZiB dla studentów krakowskich uczelni wyższych.

Zachęcamy przedstawicieli innych placówek oświatowych zainteresowanych bezpieczeństwem IT do kontaktu w sprawie wspólnej organizacji tego typu szkoleń.

Liczymy, że to dopiero początek naszych wspólnych spotkań dla studentów                                            z cyberbezpieczeństwem w tle.