IX Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce

IX Szkolny Dzień Kariery w Wieliczce
9 mar '18
7 marca 2018r. Uczelnia brała udział w Szkolnym Dniu Kariery organizowanym przez Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce. Wydarzenie było skierowane do uczniów szkół ponadgimnazjalnych powiatu wielickiego.
Uroczystość zainaugurował prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski wykładem pt. „Dyplom wyższego wykształcenia w erze robotów”, którego z zainteresowaniem wysłuchało niemal 400 słuchaczy.

Atrakcją wykładu była lista zawodów, które zostaną zautomatyzowane w ciągu następnych dwóch dekad.

Ponadto warsztaty dla młodzieży poprowadziła Pani dr Justyna Michniak – Szladerba oraz Magdalena Knapik – Woch.

Uczelnię przy stoisku reprezentowali studenci, którzy odpowiadali na liczne pytania uczestników wydarzenia.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria