IX Rajd Baby Jagi

///
19 maj '08

17 maja 2008r, już po raz IX wystartował samochodowy Rajd Baby Jagi. Jak zwykle w atmosferze dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, kolorowy korowód samochodów mknął ulicami krakowskich ulic i podkrakowskich miejscowości. Wymóg był jeden- kierowcą pojazdu musiała być kobieta. Meta znajdowała się w urokliwej scenerii parku Pałacu w Śmiłowicach. Obydwie startujące w wyścigu drużyny WSZiB znalazły się w czołówce najlepszych kierowców. W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajęli: Agnieszka Kościelnicka i Michał Fajkiel, którzy również zwyciężyli w kategorii pojazdów do 1200 cm3, zaszczytne trzecie miejsce w tej kategorii zdobyła druga ekipa WSZiB Karolina Kania i Agata Wolnicka.Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria