IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach

IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach
15 mar '10
18-19.03.2010 r. na terenie naszej uczelnia przeprowadzono IV Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Bankach – pod nazwą: Banki na rynku pieniężno-kapitałowy m. W eliminacjach wzięło udział 14 874 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polsk. Do finału zakwalifikowało się 99 uczestników z 42 miast.  Rywalizowano o 15 indeksów WSZiB 3 indeksy Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie oraz kursy językowe w Anglii. Rektor ufundował indeksy wszystkim finalistom z Małopolski.
Gala finałowa wraz z udziałem min. przedstawicieli władz NBP, Związku Banków Polskich, Biura Informacji Kredytowej oraz Dyrektorów Regionalnych Banków odbyła się 19 marca w Auli WSZiB. Zwycięzcą został Adrian Siewiera z XIV Liceum Ogólnokształcącego we Wrocławiu.
Wszystkim finalistom gratulujemy i życzymy kiolejnych równie imponujących sukesów.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria