IT Academic Day już 15 czerwca 2012 r.

6 cze '12
Zapraszamy do udziału w IT Academic Day- konferencji organizowanej w WSZiB w Krakowie. Posłuchaj i o najnowszych technologiach Microsoft i wypróbuj przykłady na własnym komputerze. Weź udział w losowaniu atrakcyjnych nagród!

Kiedy i gdzie
15 czerwca (piątek) 2012 r., godz. 9:00
WSZiB w Krakowie, sala 13K (parter)

• 9:00- 9:30 Otwarcie konferencji – Katarzyna Pawlonka (Microsoft)
    Omówienie programów (np. DreamSpark dawniej MSDN AA, IT Academy) akademickich firmy Microsoft skierowanych do studentów, nauczycieli akademickich oraz Uczelni
  • 9:30- 10:30 Co nowego w SQL Server 2012 – Tomasz Libera (WSZiB w Krakowie)
    Omówienie nowości w SQL Server 2012 – w jaki sposób ułatwią życie programistom baz danych
  • 10:40- 11:40 Synchronizacja danych pomiędzy centralnym repozytorium a urządzeniami mobilnymi Paweł Wilkosz (MVP SQL Server)
  • 12:00- 13:00 Programowanie Windows Phone – Bartłomiej Zass (Microsoft)
    W trakcie sesji zobaczymy od podstaw w jaki sposób napisać i opublikować swoją pierwszą aplikację dla systemu Windows Phone.
  • 13:15- 14:45 Windows 8 dla programistów .NET – Bartłomiej Zass (Microsoft)
    Nowy interfejs Metro w systemie Windows 8 wnosi najbardziej rewolucyjne zmiany od czasów Windows 95. Przyjdź, aby poznać nowe API (WinRT) i programować aplikacje w języku C, C++ lub HTML 5. Dowiesz się również w jaki sposób dotrzeć ze swoją aplikacją do milionów użytkowników poprzez nowy Windows Store.
Udział bezpłatny dla WSZYSTKICH chętnych.
Konieczna rejestracja poprzez portal CodeGuru:
Jeśli chcesz podczas konferencji testować prezentowane przykłady- zainstaluj wcześniej na swoim notebooku: