Interesujące prelekcje w Fundacji

Interesujące prelekcje w Fundacji
15 paź '18
PKE oraz Fundacja MIPiSE zorganizowali kolejną debatę, która odbyła się 22 października 2018 r. w siedzibie Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości przy al. Kijowskiej 14.
Licznie zgromadzeni uczestnicy debaty szczelnie wypełnili 150 osobową aulę Uczelni. Mieliśmy zaszczyt gościć Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych Pana Andrzeja Koniecznego oraz Dyrektora Regionalnego LP Pana Jana Kosiorowskiego, którym towarzyszyli merytoryczni pracownicy. Licznie przybyli także członkowie Rady Naukowej PKE a wśród nich prof. Janusz Sowa Przewodniczący Rady Naukowej Leśnictwa przy Premierze RP oraz prof. Zbigniew Witkowski były główny Konserwator Ochrony Przyrody.
Na początku debaty Wiceprzewodniczący Państwowej Rady Ochrony Przyrody prof. dr hab. Zbigniew Mirek wygłosił referat na temat obszarów chronionych granic ingerencji. Referat wzbudził duże zainteresowanie uczestników i żywą dyskusję.
Dziękujemy za udział w debacie

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria