Inteligencja Finansowa

21 gru '09

W dniach 15-16 grudnia 2009 w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości miał miejsce projekt „Inteligencja Finansowa”, którego organizatorami jest Studenckie Forum BCC oraz Studenckie Koło Naukowe „Klub Inwestora”.

Jest to projekt który ma na celu pokazać studentom w jaki sposób mogą wykorzystać swój kapitał. Słuchacze wzięli udział w wielu ciekawych wykładach, m.in. Giełda – hazard dla inteligentnych?, Dowiedz się jak jest naprawdę! Milion na start! Jak zdobyć ogromne dofinansowanie na innowacyjny biznes?, Alternatywne metody pozyskania kapitału kredyt studencki, Dwa filary Inteligencji Finansowej, E-biznes – jak zarobić miliony inwestując jedynie 200 zł?, Pracownik czy Pracodawca?, Niezależność finansowa na wyciągnięcie ręki, Sukces mówi po angielsku  Business Basic, Inteligencja finansowa w praktyce – gra CASHFLOW.

Wykłady poprowadzili wieloletni praktycy, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.