Hurrra! Kolejny rekord

Hurrra! Kolejny rekord
8 sty '16

Dnia 10stycznia 2016 r. odbył się XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ibył to już XIII finał WOŚP organizowany przez Wyższą Szkołę Zarządzania iBankowości w Krakowie.

W tym rokuOrkiestra zagrała pod hasłem : „Mierzymy wysoko!”

Zbieraliśmypieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dlazapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Wolontariuszeprzez całą zimową niedzielę kwestowali w różnych częściach miasta. Sztab WOŚPWyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie oprócz pracy 147wolontariuszy zorganizował: Tramwaj WOŚP WSZiB, który kursował  po liniitramwaju „8” oraz aukcje na portalu Allegro.

W tym rokuzebraliśmy rekordową kwotę 70 169,00 zł., czyli ponad 10 000 zł więcej niż w rekordowym roku ubiegłym, a czekamyjeszcze na wyniki aukcji.

Na tensukces złożyła się ciężka praca naszych dzielnych wolontariuszy,współpracowników, koordynatorów i wszelkich dobroczyńców, którym w tym miejscubardzo serdecznie dziękujemy.

Tak trzymać!

GaleriaGaleriaGaleria