Go Healthy Girl

Go Healthy Girl
8 paź '19

16 października już po raz drugi w WSZiB – pierwszej Uczelni Wyższej w Krakowie gościliśmy zespół kampanii edukacyjnej Go Healthy Girl.
Go Healthy Girl to kampania edukacyjna, mająca na celu zachęcenie kobiet do regularnych badań ginekologicznych i poszerzenia wiedzy na temat dostępnych metod zapobiegania schorzeniom intymnym. Podczas serii wykładów eksperckich zostały poruszone tematy związane z profilaktyką zdrowia intymnego, m.in. temat wirusa HPV, raka szyjki macicy, raka piersi, a także nietrzymania moczu, ćwiczenia mięśni dna miednicy, infekcji intymnych czy problemów z zajściem w ciążę. Za organizacją i przebiegiem akcji stoi zespół Fundacji Admoveri, a podczas ubiegłorocznej edycji kampanii w edukacyjnych wykładach wzięło udział ponad 400 kobiet z Krakowa.

W WSZIB udział w spotkaniu z ginekolożką, seksuologiem oraz fizjoterapeutką uroginekologiczną wzięły udział nasze studentki oraz pracownice.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział. Organizatorom życzymy powodzenia.

Kampania cały czas trwa!
Więcej wydarzeń możecie spotkać na stronie internetowej:

www.gohealthygirl.com oraz na FB: https://www.facebook.com/GHGKRK/