Go Healthy Girl

8 Paź '19
Go Healthy Girl

16 października w  Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie gościliśmy ekipę, drugiej już edycji, kampanii Go Healthy Girl.

Go Healthy Girl jest odpowiedzią na zatrważający poziom edukacji w Polsce na temat wirusa HPV, profilaktyki nowotworowej i intymnych problemów zdrowotnych. Już jesienią na uczelniach wyższych odbędą się spotkania studentek z ekspertami z zakresu terapii uroginekologicznej, zdrowia psychicznego i seksuologii, a także ginekologii onkologicznej. Ponadto, w inicjatywę zaangażowała się również międzynarodowa korporacja State Street Polska, w oddziale której także odbędą się zamknięte sesje specjalistyczne dla pracowników.

Podczas prelekcji uczestniczki mogły nie tylko zaktualizować swoją wiedzę na temat kobiecej profilaktyki zdrowotnej w oparciu o najnowsze doniesienie ze świata nauki, ale przede wszystkim porozmawiać z ekspertami o nurtujących je problemach oraz mitach panujących na temat kobiecych schorzeń.

Wydarzenie spotkało się z dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział ponad 30 kobiet.

Terminy oraz tematy kolejnych spotkań można znaleźć na stronie internetowej www.gohealthygirl.com oraz na FB: https://www.facebook.com/events/2580157935374154/