GLOBAL MARKET PLACE SIÓDMA EDYCJA

17 lut '00

W dniu 16.02.2000 r. rozpoczęła się siódma edycja „GLOBAL MARKET PLACE”, w której udział biorą trzy zespoły z naszej uczelni w składzie: Stanisław Gołofit, Dariusz Iskra, Agnieszka Kalota, Anna Karpeta, Krzysztof Kowalczyk, Hubert Krajcer, Tomasz Królikowski, Tatiana Langer, Tomasz Mędrek i Magdalena Pałka. Końcowe wyniki rozgrywki zostaną ogłoszone na zakończenie bieżącego roku akademickiego. Możemy pokusić się o stwierdzenie, iż uczestnictwo w tych rozgrywkach stało się już Naszą tradycją. Osiągane przez naszych studentów sukcesy są potwierdzeniem ich dobrego przygotowania, które zdobywają podczas gry „The Market Place” przeprowadzanej na terenie uczelni. Studentom służą pomocą ich opiekunowie: p. Marian Kapuściński, mgr Aleksandra Krzywicka, mgr Joanna Tomaszkiewicz. Udziała w rozgrywce jest okazją do konfrontacji z innymi uczelniami z całego swiata. Nawiązywane są również kontakty, które mogą zaowocować w przyszłości. Życzymy sukcesów.