Finał projektu „SEKRETY KRAKOWSKIEJ ALMARII”

Finał projektu „SEKRETY KRAKOWSKIEJ ALMARII”
16 gru '16

Dnia14 grudnia 2016 r. w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie odbyłsię finał projektu „SEKRETY KRAKOWSKIEJ ALMARII” realizowany przy współpracy zAkademią Żakowską,  Narodowym BankiemPolskim oraz Muzeum E.Hutten-Czapskiego.

Projektten poświęcony był edukacji ekonomicznej z zakresu bankowości iprzedsiębiorczości skierowany do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej,opiekunów oraz studentów Naukowego Koła Przedsiębiorczości WSZiB. W projekciełącznie wzięło udział ponad 350 osób. Dla każdego zespołu klasowego zostałyzorganizowane dwie formy edukacyjne.

1. Wycieczkipo Krakowie w oparciu o metodę doświadczenia poszukującego, której trasaprzebiega przez dzielnicę uniwersytecką, Rynek Główny, NBP w Krakowie, Muzeumim. E. Hutten-Czapskiego;

2. Zajęcia warsztatowe z zakresu bankowościi przedsiębiorczości z zastosowaniem elementów gry w siedzibie WSZIB.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria