Finał IV Edycji Polskiej Rozgrywki Marketplace

///
Finał IV Edycji Polskiej Rozgrywki Marketplace
16 lis '10
We wtorek 16 listopada odbyło się  uroczyste wręczenie nagród z udziałem Jego Magnificencji Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie Włodzimierza Roszczynialskiego oraz Prezesa Zarządu iSpace Simulation sp. z o.o. Marian Kapuścińskiego, wyłącznego dystrybutora programów Marketplace® na terenie Polski. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie przeprowadziła w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości finał IV Edycji Polskiej Rozgrywki Marketplace®. Rozgrywka odbyła się w dniach 15-16 listopada br. w  budynku dydaktycznym WSZIB przy al. Kijowskiej 14. W całym tegorocznym konkursie wzięło udział kilkadziesiąt zespołów reprezentujących Uczelnie z całej Polski.

Zwycięzcą konkursu został zespół PG w składzie: NataliaReszczyńska, Paweł Okuniewicz i Marcin Sobieraj. Drugie miejsce zajął zespół e-LITEw składzie: Tomasz Nagórski, Adrian Olszewski, Mateusz Płonka i MateuszSoszyński – oba zespoły reprezentowałyPolitechnikę Gdańską. Grona zwycięzców uzupełnia zespół AMU reprezentujący Uniwersytet im.Adama Mickiewicza w Poznaniu w składzie: Marta Kasińska, Przemysław Kołodziej, RobertSiciński i Bartosz Szablewski, który zajął trzecie miejsce

W tym roku głównymi nagrodami ufundowanymi przez Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie były laptopy – otrzymał je zwycięski zespół PG.

Gratulujemy zwycięzcą i już dziś zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w V Edycji Polskiej Rozgrywki Marketplace®.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content