Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie

///
Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie
26 cze '23

„Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie – praktyczne zastosowanie arkusza kalkulacyjnego w przyszłej pracy” – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zorganizowała bezpłatne szkolenie online wraz z krakowską korporacją Aon.

Spotkanie „Excel jako kluczowa umiejętność w biznesie – praktyczne zastosowanie arkusza kalkulacyjnego w przyszłej pracy” odbyło się 15 czerwca 2023 o godzinie 14:00 na platformie MS TEAMS. W spotkaniu wzięło udział około 200 uczestników.

Opis szkolenia

Szkolenie było przeznaczone dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z Excel’em! Podczas spotkania uczestnicy zdobyli przydatną wiedzę dotyczącą pracy z arkuszem kalkulacyjnym. Nauczyli się zasad korzystania z najpopularniejszych formuł (wprowadzenie, blokowanie zakresów) oraz wybranych formuł zliczających (SUM, COUNT, AVERAGE) wraz z ich warunkowymi odpowiednikami (SUMIF, COUNTIF, AVERAGEIF). Nauczyli się także formuł wyszukujących (VLOOKUP). Szkolenie było istotne zwłaszcza dla studentów chcących zdobyć umiejętności, które mogą zaowocować w przyszłej karierze zawodowej w finansach, administracji, technologii lub innych dziedzinach wymagających pracy z arkuszami kalkulacyjnymi.

Prowadzący

Sebastian Grochowski
Finance Reporting and Automation Manager
Doświadczony Manager z 8-letnim stażem w obszarze automatyzacji procesów biznesowych. Analityk i trener Excel/VBA.

Certyfikat

Każdy uczestnik spotkania otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Nagranie 

Nagranie ze spotkania dostępne jest na naszym kanale na YouTube.

Wszystkim uczestnikom szkolenia dziękujemy za obecność.


Skip to content