Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego

Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego
11 kwi '24

„Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego” – Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości  wraz z krakowską korporacją Aon zaprosiła studentów na bezpłatne szkolenie.

27 marca oraz 10 kwietnia w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości odbyło się szkolenie pt.: Excel dla studentów: zbuduj mocne umiejętności arkusza kalkulacyjnego, które poprowadziła Aneta Kornio – Senior Data Analyst w Aon. Szkolenie skupiało się na nauce różnych funkcji takich jak na przykład formuły zliczające i wyszukujące, które są niezbędne dla efektywnego korzystania z arkusza kalkulacyjnego. Dzięki warsztatom uczestnicy zdobyli wiedzę i umiejętności niezbędne do sprawnego zarządzania danymi oraz analizowania informacji, które zostały potwierdzone odpowiednim certyfikatem.

Pełna fotorelacja ze spotkania na naszym Facebooku.