Dni Otwarte WSZiB

1 lip '04

8 oraz 9 lipca zapraszamy na Dni Otwarte Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Dni otwarte są połączone z akcją Farma Życia. Studenci Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie zbierają pieniądze na sprzęt rehabilitacyjny dla pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej osiedla dla dorosłych cierpiących na autyzm. Kandydaci na studia będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną WSZiB, poznać warunki studiowania, porozmawiać z wykładowcami i studentami. Swoją ekspozycję będą miały wszystkie kierunki nauczania, Biuro Karier oraz pierwszy w Polsce przyuczelniany Inkubator Przedsiębiorczości Aktywni.pl. Będzie można poznać warunki uzyskania stypendium naukowego, możliwości wyjazdów zagranicznych w ramach programów Leonardo da Vinci czy wakacyjnych kursów językowych w USA i Australii. Zwiedzanie Uczelni umili muzyka grana na żywo przez jednego z krakowskich DJ. Każda osoba zapisująca się w tych dniach na studia otrzyma 100 złotych rabatu przy opłacie wpisowej. Zapraszamy do Centrum Obsługi Studenta, ul. Armii Krajowej 4 oraz do punktu rekrutacyjnego przy al. Kijowskiej 14 w godzinach od 8.00 do 18.00.