Debata „Wybieram. Sprawdzam”

28 lis '07

27 listopada br w auli WSZiB odbyła się debata pt. „Wybieram. Sprawdzam”. Debata była przygotowywana przez pięć organizacji: Obywatelskie Forum Demokratyczne, Młode Centrum,Stowarzyszenie Manko, Forum dla Polski, Krakowską Radę Samorządów Uczniowskich. Na spotkanie przybyli Radni Miasta Krakowa: Marta Patena (wiceprzewodnicząca Rady Miasta Krakowa) Bartłomiej Kocurek (przewodniczącyKomisji Edukacji i Kultury Fizycznej w Radzie Miasta), Paweł Sularz (przewodniczący klubu Radnych PO),Jakub Bator (Radny Miasta PiS) oraz przedstawiciele prezydenta. Po otwarciu debaty przez Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości oraz powitaniu zaproszonych gości przez Michała Szafrańca (przewodniczącego Krakowskiej Rady Samorządów Uczniowskich) rozgorzała dyskusja pomiędzy mieszkańcamia zaproszonymi przedstawicielami Samorządu oraz Prezydenta. Debata była bardzo udana, o czym świadczyła duża frekwencja.