Coaching – studia podyplomowe

///
Coaching – studia podyplomowe
6 wrz '23

Studia podyplomowe na kierunku Coaching kompleksowo przygotują Cię do podjęcia pracy jako coach zgodnie ze standardami International Coach Federation.

Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie rekrutuje na studia podyplomowe, które rozpoczną się w październiku bieżącego roku. W ofercie edukacyjnej można znaleźć m.in. Coaching.

Studia podyplomowe z Coachingu oferowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości to kompleksowy program, który przygotuje Cię w pełni do podjęcia zawodu coacha. Nasze studia spełniają wysokie standardy International Coach Federation oraz umożliwiają akredytację ICF.

Zawód coacha zgodnie ze standardami ICF

Nasze studia  przeznaczone są dla przyszłych coachów, kadry kierowniczej, managerów, liderów, właścicieli firm oraz pracowników działu Human Resources. Ponadto program jest odpowiedni dla wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym i pracą z ludźmi, gdzie budowanie relacji i zaufania jest kluczowe dla wyników i efektywności.

Praktyczne zajęcia: 80% praktyki, 100% efektywności

Nasze zajęcia to głównie warsztaty, w których 80% czasu poświęcamy na praktyczne doświadczanie sytuacji coachingowych. Dzięki temu nasi słuchacze uczą się jak prowadzić coaching i doświadczają go również jako klient. Współtworzymy program studiów przez aktywne uczestnictwo oraz praktyczne doświadczanie sytuacji „z życia wziętych”.

Zespół doświadczonych coachów

Nasz zespół akredytowanych coachów z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkoleń biznesowych i coachingowych, pomoże Ci w rozwoju umiejętności.

Rekrutacja na studia 

Zapisz się na studia podyplomowe Coaching poprzez formularz rekrutacyjny dostępny na naszej stronie: www.wszib.edu.pl/rekrutacja.


Skip to content