Fenomen marki Kubota – budowanie wizerunku marki modowej!

///
Fenomen marki Kubota – budowanie wizerunku marki modowej!
7 lip '21

W ramach kursu Tasty Advertising Methods ruszyliśmy z cyklem darmowych spotkań online dla osób zainteresowanych reklamą i marketingiem.

W czwartek tj. 08.07 spotykamy się o 14:00 z Aliną Sztoch, która jest Co Founder & Head of Marketing w Kubota.

Kubota to kultowa marka produkująca klapki, które pokochały miliony Polaków. Marka cieszy się dużą popularnością, ponieważ od ponad 25 lat jest symbolem polskich lat 90. Po reaktywacji marki w 2018 roku przywrócono do oferty kultowe klapki Kubota Rzep. Wprowadzenie do sprzedaży zupełnie nowych modeli lekkiego obuwia o charakterze sportowym i casualowym oraz japonek to początek zupełnie nowego rozdziału w historii marki.

Darmowe wydarzenie będzie transmitowane poprzez platformę MS Teams oraz FB LIVE.

Więcej informacji o wydarzeniu na naszym Facebooku!

Więcej o kursie TAM tutaj.

 

W ramach cyklu spotkań odbyły się już takie webinary jak:

18.02.21 – Co zrobić by dostać pracę w reklamie? –  Karolina Sztyler.

25.02.21 – Marketing w branży fashion, gościem spotkania była Patrycja Gołek – Dyrektor Marketingu marki Reporter Young.

4.03.21 – Kim jest Brand Manager ? – o #zerowaste w strategii marki Mokosh, gościem spotkania był Sebastian Natkaniec – Brand Manager w Mokosh.

11.03.21 – Rozmowa z Bloober Team – Mistrzami horroru z Krakowa! – spotkanie z Wojciechem Piejko oraz Jackiem Ziębą – chłopakami z Bloober Team SA., twórcami gry The Medium.

18.03.21 – Umowa w branży kreatywnej! – umowa o dzieło – Karolina Sztyler.

08.04.21 – Sztuczna inteligencja w branży fashion! – gościem spotkania była  Agnieszka Pałka, CEO GetDressed, startupu z branży FashionTech.

22.04.21 – Jak wygląda praca w agencji digitalowej? Kilka słów o SEO i SEM – gościem spotkania była Katarzyna Zielosko, Marketing Coordinator w Delante.

29.04.21 – Jak wygląda praca w agencji reklamowej?- gościem spotkania była Agnieszka Łuczyn, Account Manager agencji Ancymony.

13.05.21 – Jak to jest zarabiać na okresie? – biznes kobiecym okiem – gościem spotkania była Kaja Rybicka, Co-founder & Chief Brand Officer w Your KAYA.

27.05.2021 – Rozmowa z Mistrzem fotografii czarno-białej! – gościem spotkania był Szymon Brodziak.

17.06.2021 – Po co przychodzi grafik do prawnika? – prawo IP dla branży kreatywnej,  gościem spotkania była Magdalena Korol.

 Skip to content