Jak wygląda praca w agencji reklamowej z perspektywy account managera?

///
Jak wygląda praca w agencji reklamowej z perspektywy account managera?
26 Kwi '21

W ramach kursu Tasty Advertising Methods ruszyliśmy z cyklem darmowych spotkań online dla osób zainteresowanych reklamą i marketingiem.

W czwartek tj. 29.04 spotykamy się o 14.00 z Agnieszką Łuczyn z agencji Ancymony, by porozmawiać o jej pracy na stanowisku opiekuna klienta. Agnieszka Łuczyn account manager w branży od zawsze, współpracowała z takimi markami jak Mitsubishi, Gatta, USP Zdrowie, Wawel, Dębica czy Angelini Pharma. A kogo nie obsługiwała? Nie pamięta. Zawodowo zajmuje się m.in. optymalizacją procesów projektowych, a w szczególnie procesem komunikacji.

 

Widzimy się w MS TEAMS!

Więcej informacji o wydarzeniu na naszym Facebooku!

Więcej o kursie TAM tutaj.

 

W ramach cyklu spotkań odbyły się już takie webinary jak:

18.02.21 – Co zrobić by dostać pracę w reklamie? – prowadząca Karolina Sztyler.

25.02.21 – Marketing w branży fashion, gościem wydarzenia była Patrycja Gołek – Dyrektor Marketingu marki Reporter Young.

4.03.21 – Kim jest Brand Manager ? – o #zerowaste w strategii marki Mokosh, gościem wydarzenia był Sebastian Natkaniec – Brand Manager w Mokosh.

11.03.21 – Rozmowa z Bloober Team – Mistrzami horroru z Krakowa! – spotkanie z Wojciechem Piejko oraz Jackiem Ziębą – chłopakami z Bloober Team SA., twórcami gry The Medium.

18.03.21 – Umowa w branży kreatywnej! – umowa o dzieło – prowadząca Karolina Sztyler.

08.04.21 – Sztuczna inteligencja w branży fashion! – gościem wydarzenia była  Agnieszka Pałka, CEO GetDressed, startupu z branży FashionTech.

22.04.21 – Jak wygląda praca w agencji digitalowej? Kilka słów o SEO i SEM – gościem wydarzenia była Katarzyna Zielosko, Marketing Coordinator w Delante.

 Skip to content