Certyfikaty WSZiB rozdane!

Certyfikaty WSZiB rozdane!
4 maj '22

29 kwietnia w dniu zakończenia roku szkolnego klas czwartych, uczniowie klas patronackich otrzymali Certyfikaty potwierdzające udział w zajęciach prowadzonych przez Wyższą Szkołę Zarządzania i Bankowości. Uroczystość była zwieńczeniem czteroletniego cyklu zajęć prowadzonych pod patronatem Uczelni.

Już w 2005 roku WSZiB podpisał porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Ekonomicznych Nr 2 w Krakowie, które miało na celu wsparcie w zakresie edukacji ekonomicznej i informatycznej. W ramach współpracy uczniowie klas patronackich mogli uczestniczyć w licznych wykładach interaktywnych oraz prelekcjach, realizowanych przez wykładowców Uczelni.

Po czterech latach od inauguracji uczniowie otrzymali pierwsze certyfikaty, które wręczył Rektor Uczelni prof. zw. dr hab. inż. Włodzimierz Roszczynialski.

Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy powodzenia na maturalnym maratonie!