Budowanie profili kompetencyjnych – dlaczego warto i kto powinien to zrobić?

///
Budowanie profili kompetencyjnych – dlaczego warto i kto powinien to zrobić?
2 lis '23

Dr Justyna Michniak-Szladerba zaprasza do odsłuchania podcastu “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie”.

Gościem trzeciego odcinka jest Jarosław Dyczek, certyfikowany trener sprzedaży, trener automotive. Menadżer zespołu trenerów sprzedaży w obszarze Moto w firmie Nowe Motywacje. Certyfikowany Trener Marki SEAT (SEAT Spain & Uniwersytet Barcelona).

W podcaście “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie” dr Justyna Michniak-Szladerba wraz z zaproszonymi gośćmi ze świata nauki i biznesu będzie starała się znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego managera, HR – owca czy Coacha kariery pytania. Jak opracowywać i wdrażać systemy motywacyjne? Jak negocjować i rozwiązywać konflikty? Jak umiejętnie rozwijać kompetencje miękkie? Jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji? Czym jest empatyczna komunikacja?

Budowanie profili kompetencyjnych – dlaczego warto i kto powinien to zrobić?

Już dzisiaj możecie odsłuchać rozmowy pt. Budowanie profili kompetencyjnych – dlaczego warto i kto powinien to zrobić? Wszystko to w 30-minutowej pigułce dostępnej na Spotify oraz kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Czego dowiesz się z 3 odc. podcastu „Serce i Rozum”:

  • Czym są kompetencje, a czym kwalifikacje w języku potocznym?
  • Czym się różni profil kompetencyjny od modelu kompetencyjnego i co rzeczywiście powinniśmy budować?
  • Co dana kompetencja może oznaczać?
  • Ile potrzeba czasu, aby stworzyć profil kompetencyjny?

Gość: Jarosław Dyczek, certyfikowany trener sprzedaży, trener automotive.

Prowadząca: dr Justyna Michniak-Szladerba, adiunktka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zachęcamy Was do subskrybowania, obserwowania naszych kont i śledzenia naszego podcastu. Premiery nowych odcinków odbywać się będą w każdy pierwszy czwartek miesiąca o godzinie 11:00.

 


Skip to content