Budowanie marki online: sztuka cyfrowego oddziaływania

Budowanie marki online: sztuka cyfrowego oddziaływania
7 mar '24

Dr Justyna Michniak-Szladerba zaprasza do odsłuchania podcastu “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie”.

W podcaście “Serce i rozum – czyli wszystko o komunikacji i psychologii w biznesie” dr Justyna Michniak-Szladerba wraz z zaproszonymi gośćmi ze świata nauki i biznesu będzie starała się znaleźć odpowiedzi na nurtujące każdego managera, HR – owca czy Coacha kariery pytania. Jak opracowywać i wdrażać systemy motywacyjne? Jak negocjować i rozwiązywać konflikty? Jak umiejętnie rozwijać kompetencje miękkie? Jak emocje wpływają na podejmowanie decyzji? Czym jest empatyczna komunikacja?

Budowanie marki online: sztuka cyfrowego oddziaływania.

Już dzisiaj możecie odsłuchać rozmowy pt.  Budowanie marki online: sztuka cyfrowego oddziaływania. Wszystko to w 30-minutowej pigułce dostępnej na Spotify oraz kanale YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Czego dowiesz się z 6 odc. podcastu „Serce i Rozum”:

• Czym jest digital branding?
  • Czym się różni digital branding od tradycyjnego brandingu?
  • Jakie narzędzia pomagają w budowaniu marki?
  • Jakie są pozytywne przykłady digital brandingu?

Gościem odcinka jest Jolanta Podwysocka – Specjalista IT z 10-letnim doświadczeniem w supporcie, testowaniu oprogramowania i webmasteringu.

Prowadząca: dr Justyna Michniak-Szladerba, adiunktka w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie.

Zachęcamy Was do subskrybowania, obserwowania naszych kont i śledzenia naszego podcastu.