Bezpłatna nauka jazdy na nartach z AZS

Bezpłatna nauka jazdy na nartach z AZS
14 gru '10

W AZS zawsze dużo się dzieje dla wszystkich studentów.

Dołącz do nas na facebook, by nie ominęła Cię żadna z wilu imprez sportowych, już niedługo szaleństwa na skuterach śnieżych oraz wile, wiele innych niespodzianek…

Rozdajemy świąteczne prezenty, więcej już niebawem. TEGO NIE MOŻNA PRZGAPIĆ, fb: Klub Uczelniany Azs Kraków!

Akademicki Związek Sportowy Kraków uprzejmie zaprasza WSZYSTKICH studentów WSZiB NA NARTY Z AZSem.

W ramach naszej akcji w dniu 18 grudnia 2010 roku na stoku Długa Polana w Nowym Targu odbędzie się akcja bezpłatnej nauki jazdy na nartach. Zajęcia w dwóch dwugodzinnych blokach będą prowadzić instruktorzy ze Szkoły Narciarskiej LIDER z Krakowa.

AZS Kraków dla części uczestników zapewnia bezpłatny dojazd na stok podstawionym autokarem z Krakowa do Nowego Targu i z powrotem.

PROGRAM IMPREZY:

• 7:30 – zbiórka na parkingu przy ul. Chałupnika (przecznica z ul. Meisnera)
  • 7:45 – odjazd autokaru
  • 9:50 – zbiórka organizacyjna-podział na grupy w Nowym Targu
  • 9:55 – rozgrzewka
  • 10:00 – 12:00 – pierwszy blok zajęć
  • 12:00 – 13:00 – przerwa obiadowa
  • 13:00 – 15:00 – drugi blok zajęć
  • 15:00 – podsumowanie akcji
  • 15:30 – wyjazd autokaru do Krakowa

Zgłoszenia przyjmowane są drogą mailową (nazwisko i imię, nazwa uczelni, numer legitymacji studenckiej/albumu) na adres biuro@azs.krakow.pl

www.azs.wszib.edu.pl