Bal Studenta i Absolwenta WSZiB 2016!

21 kwi '16

Samorząd Studentów oraz Stowarzyszenie Studentów iabsolwentów serdecznie zaprasza na wyjątkowy Bal maskowy dla obecnych i byłychStudentów naszej Uczelni! To doskonała okazja do uczczenia pomyślnie zdanychegzaminów, obrony pracy dyplomowej oraz przede wszystkim do dobrej zabawy wgronie znajomych! Istnieje możliwość zabrania ze sobą osoby towarzyszącej.

Skorzystajcie z zaproszenia – taka okazja może sięwięcej nie powtórzyć!

Bal odbędzie się 18 Czerwca w eleganckim Hotelu BestWestern Hotel w Krakowie, ul. Opolska 14A, cena orientacyjna to 150 zł/os.

W cenie uwzględnione zostały: ciepłe dania, napoje,alkohol oraz oczywiście wspaniała zabawa, tańce do utraty tchu!

Wcelu zapisania się na to wydarzenie – wypełnijcie krótką ankietę w SAKE!

Ankietaznajduje się pod adresem:

Wrazie pytań bardzo prosimy o kontakt z Samorządem Studenckim, za pośrednictwemsystemu SUSZI, bądź mailowo na: sswszib@gmail.com

Czekamy na Was! „Niech żyje bal…”