AZS WSZiB – sukcesy pływaków!

///
18 sty '10

Szybcy i wściekli – to pływacy AZS WSZiB na ostatnich  zawodach!

Drużyna pływaków reprezentujących uczelniany AZS podczas kolejnych już zawodów  (17.01.2010) Małopolskiej Ligi Akademickiej może nie była liczna, jednak nasi rywale spoglądali na nas z dużym respektem.

Mamy bardzo mocnych zawodników, którzy jeszcze nie tak dawno byli w reprezentacji polski: Diana Otto, Mateusz Miłek oraz Dariusz Tomeczek, którzy zawsze zajmują czołowe miejsca reprezentując Uczelnię na zawodach.  Nasza drużyna to także: Piotr Sokół, Mateusz Lech oraz Mariusz Moniowski. Są również studenci, którzy uczą się pływać od zera pod okiem Trenera Jacka Sternala i nie mogą doczekać kolejnych zawodów, by pobić swój kolejny rekord. Wciąż jednak jest nas niewielu.

W punktacji drużynowej niestety jeszcze nie możemy porównywać się z klubami, które wystawiają na zawodach 30 pływaków, możemy natomiast robić wszystko by naszych zawodników przybywało. Mamy ogromny potencjał oraz możliwości, (darmowy basen oraz siłownię) brak tylko troszkę większego zaangażowania nas wszystkich w niektóre dyscypliny sportowe. Gorąco zachęcam do wzięcia udziału w kolejnych zawodach, pamiętając o tym, iż
 „Twój rekord życiowy jest Twoim rekordem świata”.
Dla nas liczy się drużyna i dobra zabawa w duchu sportowej rywalizacji, wyniki przyjdą z czasem.

Pływakom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!


Skip to content