AZS Małopolska Liga Akademicka siatkówka

///
AZS Małopolska Liga Akademicka siatkówka
19 lis '10

AZS WSZiB – AZS UR
Dnia 16 listopada na terenie przeciwnej drużyny odbyło się pierwsze spotkanie MLA siatkarzy grupy B. Nasza drużyna, pełna pozytywnej energii, głodna zwycięstwa chciała sprawić niespodziankę. Pierwszy set pokazał charakter naszego zespołu równa walka punkt za punkt , a nawet 3-punktowe początkowe prowadzenie WSZiB-u dawało nadzieje na dobry wynik . Niestety  koniec seta był lepszy w wykonaniu gospodarzy i zakończył się stosunkiem punktowym 22:25. W drugim secie nasi siatkarze popełnili większą ilość błędów, co przełożyło się na wynik końcowy 2:0 w setach dla AZS UR. Pierwsze spotkanie pierwsza walka o punkty grupowe daje nam lepszy obraz na jakim poziomie zaczynamy tegoroczne rozgrywki.

AZS WSZiB – AZS UP
Już następnego dnia czyli 17 listopada gościliśmy rywali z UP. Nasi siatkarze przystąpili  do spotkania niezwykle zmotywowana i zdeterminowani, co przełożyło się na rezultat na boisku. Pierwszy set zakończyliśmy zwycięstwem 25:21 , dobra gra na siatce , skuteczność w ataku oraz trudna zagrywka miały wpływ na sukces w pierwszej odsłonie tego spotkania. Drugi set nie przyniósł korzystnego wyniku , przegraliśmy go po ambitnej walce.  1:1 w setach i oczekiwanie na timebreak , który przyniósł niesamowitą, niezwykle wyrównaną walkę był to set , z tych które trzymają widzów w napięciu do samego końca . Niestety rywale w końcówce timebreaka popełnili mniej błędów pokonując WSZiB 15:13 , a w całym spotkaniu po twardej męskiej rywalizacji 2:1 w setach. Jednak wrażenia i odczucia samych zawodników oraz trenera są pozytywne.  Czujemy , że jesteśmy lepiej przygotowani niż w ubiegłych latach, dlatego z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania  naszych zawodników.
Trener: Sebastian Pietrykowski
Zawodnicy: Mateusz Miłek,  Michał Finfa, Wojciech Derylak, Kamil Brałkowski,  Jakub Szewczyk,  Michał Chwałek, Wojciech Kaczewski.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria


Skip to content