Anastazja, wybrała FINANSE W KORPORACJACH MIĘDZYNARODOWYCH!

Anastazja, wybrała FINANSE W KORPORACJACH MIĘDZYNARODOWYCH!
27 cze '23

Anastazja
CHCE MIEĆ LICZBY POD KONTROLĄ!
Dlatego wybrała licencjat z FINANSÓW W KORPORACJACH MIĘDZYNARODOWYCH w WSZiB.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku już po raz kolejny w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości rusza nabór na specjalność finanse w korporacjach międzynarodowych.

Kierunek cieszy się dużą popularnością, ponieważ studenci już w trakcie studiów mogą wykorzystać swoją wiedzę w praktyce w dwóch renomowanych krakowskich korporacjach. Studia są finansowane przez partnerów biznesowych – Aon i Jacobs, dzięki czemu są bezpłatne, a student otrzymuje stypendium stażowe za pracę w korporacji. Studenci tego kierunku uczą się m.in. pracy ze specjalistycznym oprogramowaniem księgowym a wszystko po to, by absolwent mógł zaraz po zakończeniu studiów podjąć satysfakcjonującą pracę i otrzymywać za nią godne wynagrodzenie.

A Ty, który kierunek wybierasz?

REKRUTACJA TRWA!