49452,75 zł dla WOŚP!

4 sty '11
9 stycznia odbył się XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości działał sztab WOŚP – największy w Małopolsce i jedyny w uczelniach krakowskich.
Zebrano rekordową kwotę  49452,75 złotych.
DZIĘKUJEMY!
Dodatkowo nadal trwają aukcje internetowe oraz spływają pieniądze od naszych partnerów.W help desku jest wyłożona puszka, do której nadal można wrzucać pieniądze.

W tym roku w sztabie pracowała rekordowa liczba wolontariuszy- 116 osób.
Do naszej dyspozycji był także bezpłatny tramwaj jeżdżący na trasie- Galeria Krakowska- Plac Wszystkich Świętych- Poczta Główna oraz autobus na trasie Plac Wszystkich Świętych- Kampus UJ.
Równolegle do tych imprez organizowane były  pod patronatem WOŚP i WSZiB imprezy w Klubie Kombinator w Nowej Hucie. Od zeszłego czwartku  działa aukcja internetowa na Allegro.