„20 lat minęło jak…”

„20 lat minęło jak…”
30 cze '15

20 lat temu 11 maja 1995 roku otrzymaliśmy decyzję ówczesnego Ministra Edukacji Narodowej o rejestracji Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Byliśmy 55 uczelnią niepubliczną w Polsce. Dziś jest ich 266.  Dyplomy ukończenia studiów wyższych WSZiB otrzymało 18 674 absolwentów, w tym dyplomy ukończenia studiów II-go stopnia 4 757 magistrów. W minionych dwóch dekadach przez mury uczelni przewinęło się łącznie niemal 40 tys. osób w tym ponad 6 tys. na studiach podyplomowych i kursach. Każdy rok to nowe pomysły, sukcesy i rozwiązane problemy. Nadal budujmy przewagę tam, gdzie innym trudno nas dogonić!

Poniżej znajdują się zdjęcia ze spotkania jubileuszowego pracowników administracji WSZiB.

GaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleriaGaleria