Zrównoważony transport czy priorytety dla komunikacji zbiorowej?

Zrównoważony transport czy priorytety dla komunikacji zbiorowej?
13 maj '22
Krwiobieg miasta. Czyli wszystko o transporcie w Krakowie – 26 maja odbyła się ostatnia przed wakacjami debata w ramach wydarzenia UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta.

26 maja o 19.00 w Hevre odbyła się kolejna debata z cyklu UrbanTalk #wyznaczamykierunki Miasta pt. ”Krwiobieg miasta. Zrównoważony transport czy priorytety dla komunikacji zbiorowej lub innych środków transportu”. Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości zaprosiła do dyskusji: Pawła Obrzut Zastępcę Dyrektora Departamentu Infrastruktury Drogowej i Transportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, dr inż. Marka Bauer Prorektora ds. studenckich z Politechniki Krakowskiej, Łukasza Gryga Dyrektora Wydziału Miejskiego Inżyniera Ruchu Urzędu Miasta Krakowa, Daniela Wrzoszczyk Dyrektora Biura Stowarzyszenia Metropolia Krakowska oraz Marcina Hyła Wiceprezesa ogólnopolskiego stowarzyszenia Miasta dla Rowerów.

Spotkanie poprowadziła aktywistka Izabela Chyłek, Radna Edyta Kruk oraz dr Borys Makary Wicekanclerz Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości.

Debata była transmitowana na Facebooku i YouTube Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią COVID19 Mieszkańcy mogli włączyć się w debatę poprzez zadawanie pytań online.

Więcej informacji na temat zielonej inicjatywy znajdziecie na www.wszib.edu.pl/urbantalk.

Zapraszamy również na wydarzenie na Facebooku!