Znamy wyniki sondy oceniającej pracę Dziekanatu

Znamy wyniki sondy oceniającej pracę Dziekanatu
3 lut '23

W dniach od 1.12.2022 do 31.01.2023 przeprowadzono badanie ankietowe oceniające jakość pracy Dziekanatu WSZiB. W dobrowolnej sondzie wzięło udział 1253 studentów, którzy oceniali m. in. kompetencje pracowników Dziekanatu, ich kulturę osobistą oraz terminowość rozwiązywania spraw.

Miło nam poinformować, że każdemu z ocenianych kryteriów ocenę dobrą lub bardzo dobrą przyznało ponad 95% ankietowanych. Państwa pozytywna ocena jest dla nas najlepszą motywacją do ciągłego podnoszenia jakości naszej pracy.

Jednocześnie pragniemy przypomnieć, że pracownicy Dziekanatu są do Państwa dyspozycji nie tylko poprzez uczelniane platformy intranetowe ale także służą pomocą w kontakcie bezpośrednim, w siedzibie Uczelni przy Al. Kijowskiej 14 (pok. 105, I p.). Specjalnie dla Państwa wydłużyliśmy godziny funkcjonowania Dziekanatu – w piątki do godz. 18.00 a także w każdą sobotę w godz. 8.00-14.00.